رموز گنج یابی و باستان شناسی
رموز گنج یابی و باستان شناسی
آموزش گنج یابی، باستان شناسی، دفینه، زیرخاکی و عتیقه

نسخه رمز دار در گنج یابی

گنج نامه ها کتابهایی هستند که داخل آن تعداد زیادی از نسخه های یک پادشاه که در حقیقت آدرس دقیق محل دفینه آنهاست جمع آوری شده. این نسخه ها گاها مستقیم و گاها به شکل رمز ارایه می شود.
برای مثال تعدادی از نسخه ها مسقیما شما را به همان چیزی که در سند اشاره شده می رساند یعنی اگر زیر فلان سنگ را سه گز بکاوید یک گهواره زرین و یک کتاب گنج نامه هست واقعا وجود دارد و هیچ کم و کاستی در اسناد آن دیده نمی شود.

  • تذکر مهم : برای آشنایی با اسرار گنج یابی و آموزش دفینه یابی به کتاب های (پکیچ آموزش گنج یابی در ایران،  چشم طلایی ، اسرار کاوش ، میراث زرین و به ویژه پکیچ آموزش گنج یابی در ایران) در فروشگاهی که لینک و بنرش در داخل وبلاگ وجود دارد، مراجعه کنید...

     

    مجموعه کامل آموزش گنج یابی در ایران (پکیچ زیرخاکی و گنج مشک آبادی)‎ کاملترین و تنها اثر منحصر به فرد است که تمام منابع موثق آموزشی و کاربردی را یکجا دارد. کاملترین منبع تمام منابع گنج یابی است.


اما در برخی از اسناد از رمزهای مختلفی استفاده شده است که باید با تفکر و مراجعه به اسناد و استاد کشف رمز شود .برای مثال سندی به این شکل بود که فلان منطقه 4 گز زیر فلان درخت را بکاوید سی بار شتر بردارید که بعد از کاوش در متراژ موردنظر به یک جنازه و یک عدد مشعل که نماد تونل می باشد و یک سنگ فلش یافت شده .این همان رمزی هست که خدمتتون توضیح دادم
تاریخ: سه شنبه 28 شهريور 1396برچسب:نسخه, رمز دار ,گنج یابی,
ارسال توسط ایرانیکان

اهمیت علم و اطلاعات در گنج یابی

اطلاعات عامل اصلی حرکت انسان در زندگی می باشد و نبود اطلاعات مارا از حرکت باز می دارد.برای مثال به یک دوراهی رسیدید که یک طرف خوشبختی و یک طرف مرگ در انتظار شماست اگر اطلاعات نداشته باشید که به کدام جهت بروید برای نجات خود مجبور به توقف هستید چرا که نمی دانید چه بکنید کدام راه شما را خوشبخت و کدام بدبخت می کند.

در علم حفاری به وفور به این دوراهی ها می رسید و اگر اطلاعات لازم را بدست نیارید نمی دانید که کدام راه و کدام چاه می باشد.

یکی از تجربه شخصی بنده کاوش در یک منطقه بود که به یک سمت سه پله نمایان شد و به یک سمت گل و آهک و همه گروه تاکید بر کار کردن به سمت پله را قطعا داشتند ولی اطلاعات بنده به کارم خورد و طبق تجربه شحصی پله که تعداد آن به سه می رسید و تمام می شد به عنوان تله و مسیر انحرافی بود که با تحریک پله سوم سنگی از بالا رها و تله عمل کرد که خوشبختانه خنثی شد و با توجه به جمع آوری اطلاعات قبل از کار و حتی قبل از ورود به آن منطقه مسیر سمت چپ ادامه داده شد و ...

  • تذکر مهم : برای آشنایی با اسرار گنج یابی و آموزش دفینه یابی به کتاب های (پکیچ آموزش گنج یابی در ایران،  چشم طلایی ، اسرار کاوش ، میراث زرین و به ویژه پکیچ آموزش گنج یابی در ایران) در فروشگاهی که لینک و بنرش در داخل وبلاگ وجود دارد، مراجعه کنید...

     

    مجموعه کامل آموزش گنج یابی در ایران (پکیچ زیرخاکی و گنج مشک آبادی)‎ کاملترین و تنها اثر منحصر به فرد است که تمام منابع موثق آموزشی و کاربردی را یکجا دارد. کاملترین منبع تمام منابع گنج یابی است.دانستن دوره های مختلف تاریخی و آداب و رسوم و نحوه زندگی آنها در گذشته برای کشف مجهولات سر راه بسیار مهمه.

خوب حتما می پرسید که این اطلاعات از کجا بدست بیاریم و راه را از چاه تشخیص بدهیم؟

راه های زیادی برای کسب اطلاعات وجود دارد مثل مطالعه کتاب های مختلف تاریخی و باستان شناسی ، مطالعه کانال های خوب و پر محتوی ، مطالعه سایت ها و وبلاگ های پر محتوی ، استفاده از تجربه و مشاوره اساتید مختلف و استفاده از دستگاه های مناسب که در حقیقت راه و مقصد  را به ما نشان می دهند.
تاریخ: سه شنبه 28 شهريور 1396برچسب:اهمیت, علم ,اطلاعات , گنج یابی,
ارسال توسط ایرانیکان