رموز گنج یابی و باستان شناسی
رموز گنج یابی و باستان شناسی
آموزش گنج یابی، باستان شناسی، دفینه، زیرخاکی و عتیقه

فلزیاب تصویری ران ابوت پلاس

 

ساخت شرکت اکوریت لوکیتورز آمریکا میباشد که به صورت حرفه ای برای گنجیابی و فلزیابی و حفره یابی طراحی شده است.

فلزیاب تصویری ران ابوت پلاس متشکل از 4 سنسور ART است که هنگام تصویر برداری به طور هماهنگ عمل میکنند و تصویر با رزولیشن بالایی ارائه میدهند که مختص طلایابی حرفه است.

نرم افزار این سیستم به گونه ای پیشرفته است که نتایج حاصل از تصویر برداری را بطور عالی تجزیه تحلیل میکند و در اختیار کاربر قرار میدهد که این مزیت باعث اوپراتوری آسان و تشخیص بهتر اهداف واقعی در این سیستم شده است.

این نرم افزار نمایشی سه بعدی از میدان های مغناطیسی از منطقه مورد بررسی را به نمایش در می آورد.
تاریخ: شنبه 23 دی 1396برچسب:فلزیاب ,تصویری ,ران ابوت پلاس,
ارسال توسط ایرانیکان

جوغن و گنج یابی
اگر داخل غار به جوغن رسیدید و در دیواره که اغلب اینگونه جوغنها فرد هستند مربوط به قبر هستند و قبر اونا داخل خود غاره.
اگر جوغن با نمادی دیگه بود،  بین جوغن و نماد دیگر اندازه گرفته میشه و در جهت جوغن حرکت کنید برای یافتن هدف.
اگر جوغنها آبراه داشتن که مشخص در جهت آبراه باید حرکت کرد.
اگر جوغن دوتا آبراه داشت و برابر بودن  باید زیر خود سنگ بررسی بشه.
اگر سه تا آبراه بود باید در جهتی که آبراه نداره بررسی کنید.
اگر چهارتا آبراه داشت  نمادی از قبر حاکم منطقه است و چهار آبراه احتمال وجود چهار تومولوس داره که در کوچکترین تومولوس دفن شده.
اگر در کنار جوغن،  سنگ مستطیل صیقلی بود، قبری تابوتی در کنار تخته سنگ مهر و موم شده و تا ده متری خودش میباشد.
اگر جوغنها در روز یک تخته سنگ بودند و از 7 عدد به بالا بودن نشان دهنده قبرستانه. و در مسیر طلوع خورشید باید بررسی کنید.  اینجا وجود چشمه دارای اهمیت زیادیه و جوغنی که با بقیه فرق داره در اولویت بررسی قرار بگیره.
اگر جوغنهایی بود که روی سنگ فرسایشی بود و صیقلی نبود،  قبرهای معمولی هستن.
جوغنهایی  که به شکل نیم هلال هستن نشانه آخر و ورودی رو نشون میده.

منبع:سایت پول یابی, کسب درآمد
تاریخ: شنبه 23 دی 1396برچسب:جوغن ,گنج یابی,
ارسال توسط ایرانیکان

 شعاع زن و ردیاب های طلایاب

شعاع زن ها زمانی کاربرد دارند که شما میخواهید بدانید در یک محیط وسیع دور اطرافتان آیا فلزی وجود دارد یا خیر؟ در این عمل دستگاه ردیاب شما را به سمت هدف هدایت میکند.شعاع زن عموما بر دو نوع یونی و فرکانسی هستند.نوع یونی آن که بسیار پرخطا می باشد دستگاه به سمت یون های طلا می رود.علت خطای این نوع دستگاه ها آلوده بودن خاک و حذف ضعیف ذرات می باشد و باعث سردرگمی اپراتور ردیاب یونی طلایاب می باشد.

اما مدل دیگر آن که بسیار عالی هست ردیاب و شعاع زن فرکانسی می باشد.این نوع دستگاه ها دارای تنظیماتی می باشند که شما با دادن اطلاعاتی به دستگاه، سیستم طبق فرکانس داده شده به سمت فلز خاص شما می رود.این فلز ممکن است طلا، نقره، برنز و یا حتی مس باشد.حذف ذرات این نوع شعاع زن ها نسبت به مدل یونی بسیار خوب است و شعاع کاری آن به کیلومتر هم می رسد. در انتخاب گنج یاب دقت کنید شاید عده ای به دنبال سودآوری و کسب درآمد باشند.
تاریخ: شنبه 23 دی 1396برچسب: شعاع زن , ردیاب های, طلایاب,
ارسال توسط ایرانیکان

گنج یاب ضد آب

فلزیاب ضد آب 0303xtc
 کاملترین گنج یاب دارای عملکرد بالا وخوب می باشد. شما می توانید با استفاده از سیستم دقیق تشخیص اشیاءموجود دراین دستگاه گنجهای تاریخی و باستانی بیشتری را پیدا کنید.
LCD تمام رنگی و سیستم تشخیص اشیاء پیشرفتۀ این دستگاه شما قادربه کشف و پیدا کردن گنجهای بیشتری در تمامی شرایط زمینی، حتی درمیان مناطق پر از آشغال و اشیاء بی ارزش خواهید بود.
از سیستم صوتی بی سیم و تطبیق پذیری اسپیکر داخلی و اختیارات هدفون این دستگاه لذت خواهید برد.
شما می توانید با GPS جامع و منحصربفرد شرکت Minelab، به موقعیتهای مورد نظر خود هدایت شوید و یافته های خود را ثبت کنید. اطلاعات کشف شده و بدست آمدۀ خود را با استفاده از برنامۀ کاربردی XChange 2 به نقشه های گوگل منتقل کنید.
براحتی دستگاه را روشن کرده و به کار خود بپردازید، پنج حالت جستجوی ازپیش تنظیم شده و بسیاری از عملکردهای اتوماتیک این دستگاه کار با آن را برای افراد مبتدی آسان می سازد. ویژگیهای پیشرفته براحتی با لمس کردن یک دکمه برای جویندگان گنج باتجربه قابل دسترسی می باشد.
با عملکرد بی نظیر CTX 3030 شما کشفهای زیادی را تجربه خواهید نمود.
ویژگیهای اصلی
• ضد آب: شما می توانید با این فلزیاب منحصربفرد برای تشخیص و شناسایی گنج به هرجایی بروید. شما توانایی جستجو در زمین یا زیر آب را خواهید داشت زیرا این دستگاه تا 10 فوت (3 متر) ضد آب می باشد.
• سیستم صوتی بی سیم: شما آزادی تشخیص و شناسایی را خواهید داشت بدون اینکه هدفون شما به ردیاب متصل باشد. با میزان 10 WM بی سیم شما می توانید گزینۀ استفاده از اسپیکر داخلی، هدفونهای ارسال شده، یا هدفونهای مورد نظر خود را خواهید داشت.
• تشخیص FeCo نهایی: با تفکیک پذیری فلزات آهنی و قابلیت رسانایی اشیاء، پروفایلهای مشخصات صدای قابل تنظیم مثبت، شما می توانید اشیایی که می خواهید را تشخیص داده یا بپذیرید و بقیه را رد کنید. با ردیابی و جداسازی و تفکیک اشیاء، شما می توانید اشیاء چندگانه را همزمان با نتایج تشخیص دقیق مشخص و کشف نمایید.
• نمایشگر تمام رنگی: ال سی دی تمام رنگی بوضوح اطلاعات بیشتری را درمورد اشیاء نمایش می دهد که این سبب افزایش قابلیت تشخیص CTX 3030 درمقایسه با دستگاه های دیگر می گردد.

منبع:سایت پول یابی, کسب درآمد, کنکور, استخدام
تاریخ: شنبه 23 دی 1396برچسب:گنج یاب, ضد آب,
ارسال توسط ایرانیکان